KONST / Litografier / Färglitografi 14652188
nr 1465 2188
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Hundar. Signerad, numrerad 9/200. Färglitografi, bildmått: 37x35, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:19:03
28/4 13:35:53
300 kr
2/5 08:15:49